shutterstock_462145024-1.jpg

Tekstil problemlerinizi çözüyoruz

Biz Kimiz

1992 yılında "En detaylı baskı ve terbiye teknolojilerini kullanarak müşterilerine dünya standartlarında tekstil çözümleri sunmak" ilkesiyle yola çıkan Ünlü Transfer, geçen süreçte Dünya ve Türkiye de, en büyük baskı firmalarından biri olmayı başarmıştır.

30 kişilik ekibi ile destek operasyonunu sürdüren ve sürekli Ar-Ge politikası ile kendi altyapı yatırımlarını yöneten Ünlü Transfer, 2013 yılında yaptığı dijital baskı makine yatırımı ile Türkiyenin En Büyük Dijital Süblimasyon Baskı Tesisi olmuştur. 30.000 m2 günlük dijital baskı kapasitesine ulaşan tesisin ürünlerinin %80 oranda ihracat olması fimayı Avrupadaki moda merkezlerine yakınlaştırmıştır.

Bünyesinde tekstil tasarımcıları, grafik tasarımcıları ve trend analistleri bulunduran Ünlü Transfer dünyadaki makro ve mikro trendleri yakından takip ederek müşterilerine farklı baskı türlerini sentezleyerek yeni bir bakış açısı sağlamaktadır.

2005 yılında Türkiyenin en uzun fikseli laminasyon makinasını hizmete sunan tesisimiz bu yatırımla Laminasyon, Varak Baskı, Parlatma, Kaplama gibi bir çok sonlandırma işlemlerinde söz sahibi olmuştur.

Sıfır emisyon kuralını benimsemiş ve karbon ayak izini standardların çok daha altına taşıyan ve hiç su kullanılmayan tesiste Kuru Boyama tekniği ile su kullanmadan kumaş boyanabilmektedir. 

Dünyanın en büyük transfer baskı kağıdı üreticisi Transfertex GmbH & Co ile birlikte Türkiye'deki en geniş desen koleksiyonu ile birinci metrede de milyonuncu metrede de aynı kaliteyi müşterilerimize sunmak içn 7/24 çalışıyoruz.

Kendi hakkımızda konuştuğumuz yeter -- biraz da sizin hakkınızda konuşalım. Kendi perakande satış mağazanızda olsa, toptan kumaş satışı da yapsanız veya sourcing ofiside olsanız karmaşık baskı işlerinizi kolaylaştıracak bir partnere ihtiyacınız var. Gelin sizi dinleyelim ve birlikte tüm bu işleri kolaylaştıralım.